Jak na Park

K čemu slouží registrace?

Převážná část informací na Parku Everesta je veřejná a je dostupná všem návštěvníkům bez potřeby identifikace a registrace.  Stejně tak  lze v e-shopu bez registrace zakoupit zboží, jehož povaha to umožňuje (DVD, knihy apod.).

Informace o kurzuRegistrace je potřebná v těchto případech:

 1. Do členských sekcí Parku  - typickým příkladem je HR klub, který vedle veřejně dostupných informací obsahuje uzavřené fórum pro členy s možností výměny zkušeností, fotografie z akcí klubu a prémiové materiály.
 2. Pro účastníky kurzů  - zejména u větších komplexních rozvojových programů pro firmy poskytujeme prostřednictvím Parku a E-learningu účastníkům řadu organizačních informací (kde a kdy kurz proběhne, podrobná osnova tématu, jméno lektora) před kurzem a přístup k výukovým materiálům, doporučené literatuře, aplikačním cvičením, diskusnímu fóru s dalšími účastníky a lektorem po kurzu.
  Protože tyto informace jsou důvěrné, přistupují k nim účastníci prostřednictvím přihlášení.
  V rámci této služby je pro management nebo personální oddělení klienta zřízen administrátorský přístup, který jim umožňuje sledovat aktivitu jejich účastníků, kontrolovat a editovat informace.
 3. Pro zájemce o nákup účasti na kurzu nebo jiné akci přes e-shop: místa na kurzech, konferencích, HR klubech apod. je třeba rezervovat na konkrétní jméno nebo organizaci.

  E- shop přitom umožňuje řadu možností:
  a) Odpovědná osoba za organizaci může objednat na akci více míst, aniž by určila přesná jména účastníků, pokud je ještě nezná
  b) Konkrétní osoba má pod svým přihlašovacím přístupem možnost nakupovat jak „přes firmu“, tak soukromě – tj. v rámci profesního rozvoje se svolením nadřízeného nebo v rámci schváleného budgetu se může hlásit na kurzy hrazené firmou, a zároveň si na své náklady může objednat další akce, které uhradí z vlastních prostředků.

 

Jak na registraci krok za krokem

Registrační formulář je v pravém horním rohu stránky:

Park Everesta - registrace

 • Pokud je již e-mail v databázi společnosti Everesta např. z důvodu dřívější spolupráce se společností Everesta, s.r.o. 

Konflikt hesla - park Everesta

Zapomenuté heslo - park Everesta

 • Po zadání Vaší adresy a kontrolního kódu Vám na e-mail přijde výzva pro kontrolu platnosti emailu.

Heslo pro ověření - park Everesta

 • Na základě zaslaného odkazu potvrdíte, že registrovaný e-mail je skutečně Váš. Tato procedura pomáhá chránit Vaše bezpečí. Pokračujte kliknutím na odkaz v emailu.

Ověření hesla - park Everesta

 • Po odeslání Vám přijde na e-mail nové heslo, jehož prostřednictvím se již přihlásíte přímo do Parku.

heslo email - park everesta

 • V profilu si můžete editovat osobní, případně i firemní údaje, změnit si heslo či spravovat své objednávky.

detail uzivatele - park Everesta

změna hesla - park Everesta


Nová registrace

Pro případ, že registrujete poprvé, tj. ještě Váš e-mail není v systému společnosti Everesta, jdete cestou nové registrace, kdy nejprve volíte, zda chcete zaregistrovat vaši firmu, nebo pouze Vaši osobu.

Počítadlo návštěv