ING. JIŘÍ BÁBEK

Absolvent Fakulty Financí a účetnictví VŠE Praha, obor Finance. Vzdělávání dospělých se svým způsobem začal věnovat již na střední škole jako instruktor lyžování. Svou profesní kariéru zahájil v roce 2006 ve vzdělávací agentuře. Poté působil jako ekonomický analytik Hospodářské komory České republiky, kde pracoval v Oddělení zpracování informací a v Oddělení evropských záležitostí. V této době se také začal věnovat copywritingu se zaměřením na internet. V letech 2008 – 2010 působil jako šéfredaktor magazínu Bosston.cz.

V roce 2010 se stal marketingovým manažerem společnosti Everesta, kde měl za úkol řídit realizaci rebrandingu společnosti, analytickou podporu celého procesu a vybudování týmu podpory prodeje. Po úspěšném završení tohoto procesu měl ve společnosti na starosti online marketing. Poté založil v roce 2012 vlastní společnost. Od roku 2016 pracuje pro společnost GRADA Publishing a.s. jako vedoucí propagace a PR.

Jeho zaměřením je marketing na internetu, práce s daty a průzkumy trhu. Specializuje se na kurzy z oblastí sociálních sítí, marketingu a výzkumu trhu.

Délka praxe v oblasti firemního vzdělávání od roku 2006

 


Moje články
  • Víte kdy má svátek EJČÁR?*
  • Jak udělat průzkum mezi zaměstnanci
Počítadlo návštěv